Açıklama
16mm 080mm 1300 mt. Polyester PET Çember

16mm 080mm 1300 mt. Polyester PET Çember fosfatlı çember tokası, bukle çember tokası ve polyester çember taşıma arabası ile manuel el tipi gerdirme makinası ile beraber kullanılır. Daha farklı kullanılma yöntemleri de mevcuttur. Bunlar; havalı pp-pet çember gerdirme makinası, havalı polyester palet bağlama makinası, şarjlı akülü çember bağlama makinası gibi şarjlı yada havalı çemberleme araçları ile çember tokalarına ihtiyaç duymadan havalı yada şarjlı gerdirme çember makinaları kullanılarak otomatik çebmer germe ve yapıştırma işlemleri yapılabilmektedir.

PET polyester çemberlerin genelde yeşil renkte olmaktadır. Standart polyester pet plastik çemberin yüzeyi gofrajlı (desenli)’dir. Gofrajsız (desensiz) pet polyester palet çemberinin yüzeyi düz yani desensizdir. Aynı kalınlıkta olmalarına rağmen ancak desensiz polyester pet plastik şerit çember desenli polyester pet çembere göre çok daha yüksek bir gerilme mukavemetine sahiptir. Şarjlı çember makinaları pilli olduğundan dolayı seyyar olarak her yere taşınabilmektedir. Sert plastik yeşil şerit pet çemberler ağır yüke dayanacak şekilde üretilmiştir.

Polyester pet plastik çember şeridi şarjlı çember makinelerinde çok daha verimli kullanılabilmektedir. Bu ise çemberleme işlemini çok verimli ve daha hızlı bir şekilde operatörün veya kullanıcının çember atma işlemi yapmasını sağlamaktadır. Polyester plastik çemberler, manuel çemberleme olarak da kullanılabilmektedir.

pet çember, polyester pet çember, yeşil palet bağlama çemberi, pet plastik çember şeridi, plastik polyester pet şerit çember, palet çemberi, yeşil ambalaj çemberi, polyester çember, yeşil palet çemberi, polyester çember çeşitleri, sert plastik çember, polyester çember fiyatları, pet yeşil şerit çember, polyester pet plastik palet çemberi, ambalaj şerit çemberi, sert plastik şerit, polyester plastik şerit çember

Scroll To Top
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping