Açıklama
Orgapack ORT-260 Şarjlı Çemberleme Makinası

Orgapack Ort-260 Şarjlı çemberleme makinası, ambalajlı ürünlerin nakliye esnasında ürünlerin güvenliği için kullanılan bir şarjlı şerit çemberleme makinasıdır. Ort-260 şarjlı çember makinası, yeni nesil teknolojik, teknik ve kompakt şarjlı polyester çember makinasıdır. Orgapack şarjlı çember makinası sürtünme veya vibrasyon ile toka kullanılmadan ürünlerin paketlenmesi veya çemberlenmesi için kullanılan, kullanımı kolay ve günlük kullanım için uygundur. 12mm ila 16mm Arası çemberleme yapabileceği gibi polipropilen veya polyester çemberlerle ile çalışabilmektedir. Basit kullanım, zanaat işletmeleri ve ticaret şirketlerinin yanı sıra endüstrinin tüm alanlarında ve sektörlerinde sorunsuz bir çalışma imlanı sağlamaktadır.

Orgapack Ort- 260 Şarjlı Çember Makinası Teknik Özellikleri:

  • Tam dokunmatik ekran.
  • Uygulanan çemkme gücü göstergesi.
  • Kullanımı kolay.
  • Değişken gerilim hızı.
  • Çember hizalama göstergesi.

Orgapack Ort – 260 Şarjlı çember makinası satın alındıktan sonrada, kendi yetkili servisimizde makinanın rutin bakımları ve onarımları için ayrıca yedek parça tedarik konusunda firmamız Sampack Ambalaj çemberleme olarak hizmet vermekteyiz.

Orgapack ort-260 şarjlı çember makinası fiyatı hakkında bilgi ve stok durumu hakkında firmamız SAMPACK AMBALAJ ÇEMBERLEME ile iletişime geçebilirsiniz.

Orgapack şarjlı çember makinası, ort-260 şarjlı şerit makinası, orgapack şarjlı polyester çember makinası, orgapack çember makinası fiyatı, orgapack şarjlı ambalaj çember makinası, orgapack plastik şerit makinası, orgapack plastik ambalaj çember makinası, orgapack akülü çember makinası fiyatı, orgapack akülü şerit çemberleme makinası, orgapack şarjlı bağlama makinası, orgapack şarjlı paketleme şerit makinesi, şarjlı çemberleme makinası fiyatı çeşitleri, orgapack şarjlı çember makinası teknik servis.

Scroll To Top
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping