Açıklama
19mm Kompozit Lifli Çember

19mm Kompozit Lifli Çember keskin kenarları olmayan ve düşük alet bakımı gerektiren hafif ve güvenli bir kompozit lifli çember şerididir. Çok yönlü, büyük makine yada parçalar gibi belirsiz öğeleri paletlere bağlamanıza olanak tanır. Çelik çembere göre avantajlıdır. Kurulum maliyeti manuel çemberleme veya şarjlı çemberleme kullanımlarına kıyasla nispeten uygundur. Tüm kompozit çemberlerimiz Türkiye’de üretilmektedir. Kompozit çember çok yönlü bir üründür ve küçük, büyük paketler etrafında uygulanabilir.

Daha küçük bobin boyutu yada ürün boyutu, palet raflarını çemberlemek için saha ekipleri tarafından, ürünlerin çizilmesini önlemek için ek köşe koruyuculara gerek olmadan depolamak için başka bir avantajdır. Lifli kompozit çember orta seviye fiyat ve kullanıcılar açısından daha güvenlidir. Kompozit lifli çember ile kullanılan yardımcı ürünler tek ihtiyacınız olan manuel kompozit çember gerdirme makinesi, kompozit çember tokası ve kompozit çember taşıma arabası ile kullanılır.

kompozit lifli çember, kompozit şerit çember, lifli kompozit ambalaj şeridi, kompozit lifli çember çeşitleri, lifli şerit kompozit çember, kompozit lifli şerit çember, kompozit palet çemberi, lifli şerit çember, kompozit çember fiyatları, beyaz kompozit şerit lifli çember, kompozit lifli ambalaj çemberi

Scroll To Top
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping