Açıklama
32mm Tekstil Lifli Çember

32mm Tekstil Lifli Çember yüksek mukavemetli orijinal polyester ipliklere özel bir yapıştırıcı katılarak üretilir. Özellikle tarım, peyzaj, otomotiv, matbaa, balya sektörlerinde kullanılır ve hava şartlarına dayanıklıdır. Tekstil lifli çemberin kalitesi, yüksek mukavemetli polyester ipliklerin kalitesi ve yapıştırıcının formülasyonu belirleyici faktörlerdir. Çelikten farklı olarak tekstil çemberin kullanımı daha güvenlidir. Maliyeti daha düşüktür. Kompozit tekstil lifli çemberler, polipropilen gibi yük altında gerilmez. Toksik değildir, korozyon, pas, veya kirlenme olmaz. Lifli tekstil çemberler hava koşullarından etkilenmez. Nakliye sırasında darbeleri emmek için yüksek kapasiteye sahiptir.

Kompozit tekstil çemberleme, ticari ambalajların paketlenmesi için güvenli eve ekonomik olan ürünlerdir. Ürünlere zarar vermez. Yüksek gerilime dayanabilir ve yüksek mukavemet gücüne sahiptir. Tekstil şerit çembere özel firma logosu basılabilir. Kimyasal ve hava etkilerine karşı daya dirençlidir. Paslanmaz, çürümez ve yeniden kullanılabilir. Bu polyester tekstil lifli ambalaj çemberleri, farklı ürün ve genişliklerine ve özelliklerine bağlı olarak farklı mukavemetlerde kullanılabilir. Kompozit tekstil lifli çember çeşitleri ve fiyatları ile ilgili hemen bilgi almak için firmamız SAMPACK AMBALAJ ÇEMBERLEME ile iletişime geçebilirsiniz.

tekstil çember, lifli tekstil çember, tekstil ambalaj şerit çemberi, tekstil çember çeşitleri, lifli şerit çember, tekstil ambalaj çemberi, tekstil çember fiyatları, tekstil lifli çember, dokuma tekstil çember, tekstil çember bağlama ipi, lifli tekstil şerit çember

Scroll To Top
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping