Açıklama
16mm Kompozit Çember

16mm Kompozit Çember keskin kenarları olmayan ve düşük alet bakımı gerektiren hafif ve güvenli bir kompozit lifli çember şerididir. Kompozit çember çok yönlü bir üründür ve küçük, büyük paketler etrafında uygulanabilir. Lifli kompozit çember orta seviye fiyat ve kullanıcılar açısından daha güvenlidir. Tüm kompozit çemberlerimiz Türkiye’de üretilmektedir. Çok yönlü, büyük makine yada parçalar gibi belirsiz öğeleri paletlere bağlamanıza olanak tanır.

Kompozit lifli çember ile kullanılan yardımcı ürünler tek ihtiyacınız olan manuel kompozit çember gerdirme makinesi, kompozit çember tokası ve kompozit çember taşıma arabası ile kullanılır. Çelik çembere göre avantajlıdır. Daha küçük bobin boyutu yada ürün boyutu, palet raflarını çemberlemek için saha ekipleri tarafından, ürünlerin çizilmesini önlemek için ek köşe koruyuculara gerek olmadan depolamak için başka bir avantajdır. Kurulum maliyeti manuel çemberleme veya şarjlı çemberleme kullanımlarına kıyasla nispeten uygundur.

kompozit lifli çember, lifli kompozit ambalaj şeridi, kompozit lifli çember çeşitleri, lifli şerit kompozit çember, kompozit lifli şerit çember, kompozit palet çemberi, lifli şerit çember, kompozit çember fiyatları, kompozit şerit çember, beyaz kompozit şerit lifli çember, kompozit lifli ambalaj çemberi

Scroll To Top
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping