Açıklama
İta 42 Itatools Havalı Çelik Çember Makinası

İta 42 Itatools Havalı Çelik Çember Makinası havalı çelik çemberleme için gerdirmeli tokalı kombinasyon makinası. Bu nedenle tesiste bir hava kaynağınızın olması gerekir. Pnomatik çelik çemberleme makinası, farklı manuel çelik çember makinelerinin ve penselerin ve kesme makasları gibi işlevlerin bir kombinasyonudur. Bu pnomatik çelik çember makinası manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığı onu dikey ve yatay çemberleme için kullanmanıza olanak sunmaktadır.

Havalı pnomatik çelik çemberleme makinesi yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Genellikle büyük çok güçlü bir germe kuvvetine sahip çelik çember için kullanılabilir. Bakımı basit ve çok yönlüdür. Köşeli ve düzgün ürünler için idealdir. Dayanıklıdır, tüm metal ve alaşım parçalar uzun ömürlü az bakım gerektiren çalışma sağlar. En son kaynak teknolojisini uygulamıştır. Hava basıncı ile çalışır. Bu nedenle çelik çember makinesini günün her saati kullanabilirsiniz. Havalı çelik çemberleme makinası kendi grubundaki havalı çelik çember makinaları arasında en hafif çemberleme makinalarından biri olmaktadır ve güçlüdür.

Havalı pnomatik çelik çemberleme makinesi, çelik, tuğla, elyaf ve palet gibi diğer ağır ve dengesiz ürünlerin paketlenmesi için uygun bir çelik çemberleme makinasıdır. Kullanımı kolay ve ergonomik tasarıma sahip. Askıya alındığında manevra yapmayı kolaylaştırarak operatör yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur. Basit tek kollu işlem, hızlı germe, tokalama ve kesme sağlar. Fiyatı halen çok uygundur. Bu özellikleri ile piyasadaki uygun sayılabilecek maliyette ve en kaliteli çemberleme makinalarından biridir. Yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır. Ayrı çemberleme makineleri satın alma yerine havalı çelik çember makinesini kullanmak diğer ürünleri kullanmanızı ortadan kaldırarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Havalı pnomatik çemberleme makinası hava basıncı ile çalışır. Kağıt sanayi, alüminyum sanayi, çelik sanayi, kimyasal sanayi vb. havalı çelik çemberleme makinesi kullanılmaktadır.

havalı çelik çember makinası, havalı çelik çember makinası fiyatları, havalı çelik çemberleme makinası, havalı çelik çember makinası çeşitleri, havalı çelik çember gerdirme makinası, havalı çelik şerit çember germe makinaları, pnomatik çelik çemberleme makinesi, havalı çelik şerit sıkma makinası, havalı paketleme çemberleme makineleri, pnomatik çelik bağlama makinası, havalı pnomatik çelik şerit çember gerdirme makinaları

Scroll To Top
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping